Choď na obsah Choď na menu
 


ORANGE CUP 2010 výsledky

15. 2. 2010

Orange Minihokej Tour 2010 pozná finalistov

Orange minihokej tour
Orange minihokej tour

SLOVENSKO - V šiestich slovenských mestách sa cez víkend uskutočnili úvodné kolá 2. ročníka Orange Minihokej tour 2010, najväčšieho mládežníckeho hokejového podujatia na Slovensku, do ktorého sa zapojilo 36 slovenských klubov (vyše 600 mladých hokejových talentov) so svojimi prípravkármi.

V Dubnici nad Váhom, Brezne, Spišskej Novej Vsi, Leviciach, Košiciach a Senici videli hokejoví priaznivci obrovskú vôľu a snahu najmladších hokejistov vybojovať si postup medzi šestku najlepších slovenských družstiev štvrtákov. Do veľkého slovenského finále Orange Minihokej Tour 2010, ktoré sa uskutoční 27. marca v košickej Steel Arene, postúpili len víťazi jednotlivých základných kôl.

Výsledky - Orange Minihokej tour 2010 - základné kolá:


Skupina Brezno:
Brezno - Banská Bystrica 2:27, Lučenec - Zvolen 2:20, Dolný Kubín - Brezno 6:5, Martin - Lučenec 24:2, Banská Bystrica - Dolný Kubín 19:5, Zvolen - Martin 3:8.
O 5. miesto: Brezno - Lučenec 5:9, O 3. miesto: D. Kubín - Zvolen 0:22, Finále: Banská Bystrica - Martin 5:17.

Skupina Dubnica n.Váhom:
Dubnica - Partizánske 8:7 sn, Dubnica - Žilina 3:5, Žilina - Partizánske 3:4, Prievidza - Púchov 3:16, Prievidza - P. Bystrica 10:6, P. Bystrica - Púchov 1:15.O 5. miesto: Dubnica - P. Bystrica 16:2, O 3. miesto: Partizánske - Prievidza 17:1, Finále: Žilina - Púchov 8:4.

Skupina Spišská Nová Ves:
Spišská Nová Ves - Kežmarok 24:2, Spišská Nová Ves - Gelnica 19:2, Gelnica - Kežmarok 12:2, Liptovský Mikuláš - Poprad 20:8, Liptovský Mikuláš - Bardejov 20:5, Poprad - Bardejov 8:10.
O 5. miesto: Poprad - Kežmarok 12:5, O 3. miesto: Bardejov - Gelnica 11:8, Finále: Spišská Nová Ves - Liptovský Mikuláš 9:7.

Skupina Levice:
Levice - Nitra 1:36, Nové Zámky - Topoľčany 1:21, Piešťany - Levice 24:2, Trnava - Topoľčany 6:14, Nitra - Piešťany 12:10, Nové Zámky - Trnava 3:6.
O 5. miesto Nové Zámky - Levice 13:3, O 3. miesto Trnava - Piešťany 8:2, Finále: Topoľčany - Nitra 6:5.

Skupina Košice:
Prešov - Martin 16:1, Prešov - Michalovce 22:5, Martin -. Michalovce 5:15, Košice - Trebišov 11:1, Košice - Humenné 16:3, Trebišov - Humenné 6:4.
O 5. miesto: Martin - Humenné 1:15, O 3. miesto Michalovce - Humenné 7:10, Finále: Košice - Prešov 12:4.

Skupina Senica:
HOBA Bratislava – Senica 24:4
, Skalica – Trenčín 0:26, Slovan Bratislava – HOBA Bratislava 5:3, Ružinov Bratislava – Skalica 26:2, Senica – Slovan 1:26, Trenčín – Ružinov 9:7.
O 5. miesto Skalica – Senica 8:4, O 3. miesto Ružinov – HOBA 12:4, Finále: Trenčín – Slovan 9:3.

 

Obrázok